KosmetoloģijaCATIO VITAL EYES

Procedūra acīm ar CatioVital iekārtas palīdzību. 30 minūšu procedūra pret grumbām un nogurumu acu zonā. Pēc sejas maigas eksfoliācijas notiek aktīvo komponentu ievadīšana ar jonizācijas palīdzību. Jonizācija veicina kosmētisko produktu aktīvo sastāvdaļu efektīvāku iesūkšanos ādā.
Tam seko acu kontūru modelējošā masāža un acu kontūru maska. Pēc procedūras ir acīmredzams rezultāts – grumbu un smalko līniju mīkstināšana, acu kontūru izlīdzināšana, noguruma pazīmju mazināšana, tiek samazināts pietūkums un tumšie loki zem acīm.

CATIO LIFT

Liftinga procedūra tiek veikta, izmantojot CatioVital iekārtu. Ar sildošās maskas palīdzību tiek radīts „saunas efekts”, kas nodrošina ādai dziļu attīrīšanu – āda ir attīrīta un gatava saņemt ādas kopšanas produktus.
Procedūras gaitā ar CatioVital aparātu tiek veikta drenāžas stimulācija – tā uzlabo limfātisko cirkulāciju un izvada toksīnus, efektīvi tiek drenēti audi. Ar CatioVital aparātu tiek veikta muskuļu stimulācija. Procedūra paaugstina sejas un kakla muskuļu tonusu, sniedz atjaunojošu efektu. Procedūras turpinājumā – sejas masāža ar ēteriskajām eļļām un ādas tipam atbilstošas sejas maskas uzklāšana.
Procedūras rezultātā zemādas muskuļiem ir piešķirts tonuss un palielināts apjoms. Sejas forma ir atjaunota, kakls ir nostiprināts. Seja izskatās jaunāka, samazinās krunciņas.

CATIO VITAL Dubultjonizācija

Procedūra tiek veikta, izmantojot CatioVital iekārtu.
Ar sildošās maskas palīdzību tiek radīts „saunas efekts”, kas nodrošina ādai dziļu attīrīšanu. Pateicoties dubultjonizācijas elektrodiem, ir iespējams ādu ārstēt, panākot produktu dziļāku iesūkšanos ādā un aktīvo vielu efektīvāku iedarbību.
Procedūra turpinās ar sejas masāžu, kuras laikā tiek izmantotas klienta ādas tipam piemērotākās ēteriskās eļļas. Noslēgumā – ādas tipam atbilstošas sejas maskas uzklāšana.

BEAUTE AROMATIC

Personalizēta sejas procedūra ar esenču eļļām un augu koncentrātiem: lieliska iespēja izbaudīt komfortu, ko sniedz īpašā piecu augu ekstraktu sejas maska.
Esenču eļļu enerģija dāvā jaunus spēkus un atjauno sejas mirdzumu. Procedūras rezultātā tiek līdzsvarota āda, sejas krāsai piešķirts mirdzums, sejai tiek sniegta komforta sajūta.

BEAUTE LIFTING

Pretgrumbu procedūra ar acīmredzamu rezultātu jau pēc pirmās procedūras. Tiek uzlabota ādas hidratācija, samazinās grumbiņas, procedūras efekts tiek sasniegts ar nostiprinošo masāžu. Tiek aizkavēta jaunu grumbiņu veidošanās. Procedūras rezultāts – sejas ādas atdzīvināšana, nostiprināšana.
Procedūrai ir lielisks liftinga efekts.

PEEL & LIFT

Atjaunojoša sejas procedūra ar skābēm. Procedūras mērķis – maiga ādas atjaunošana ar augļskābēm, grumbiņu izlīdzināšana, ādas nostiprināšana, mitrināšana, brūno pigmentācijas plankumu mazināšana, kalogēna sintēzes veicināšana ar C vitamīna palīdzību – viss, kas ir ādas mirdzuma atjaunošanas pamatā.

Sejas ādas mehāniskās tīrīšanas procedūra - Paredzēta problemātiskai ādai ar izsitumiem. Tā ir efektīvākā metode poru attīrīšanai, paredzēta komedonu, mīliumu un aknes izsitumu novēršanai.
Procedūras laikā āda tiek attīrīta, seko pīlings, poru atvēršana, mehāniskā tīrīšana, darsonvalizācija. Procedūras noslēgumā – nomierinoša maska, sejas ādas tipam piemērots krēms.

TechniSPA

Unikāla anticelulīta procedūra ķermenim ar kermeni formējošu rezultātu, pateicoties trim vienlaicīgām darbībām:
  • Lipo modelēšana – sašķeļ celulīta skartās šūnas;
  • Jonizācija- Izškīdina celulīta šūnu membrānas;
  • Muskuļu stimulācija drenē audus un tonizē ādu.
Jau pēc pirmās procedūras ādas tonuss paaugstinās, pazūd tūska un smaguma sajūta kājās. Iegūstamais rezultāts pēc TechniSPA kursa – uzlabots figūras siluets, veiksmīga notievēšana vēlamajās zonās, anticelulīta efekts. Viduklis un dibens izskatās formīgāki, vēdera āda ir tvirtāka. Pazūd celulīta pazīmes, jūsu āda ir kluvusi gluda un tvirtāka. Lielisks treniņš jūsu ķermenim bez jūsu fiziskās piepūles!