Limfodrenāžas masāža (60 min.)

Relaksējoša un ārstnieciska procedūra, kuras laikā veic masāžu visam ķermenim un sejai. Masāžas pamatuzdevums ir limfas cirkulācijas veicināšana, liekā šķidruma, toksīnu izvadīšana no organisma, vielmaiņas regulēšana, cīņa ar tūsku. Patīkama, maiga masāža, kas nomierina nervu sistēmu un mazina nogurumu. Limfodrenāža ieteicama psihoemocionālā stāvokļa stabilēšanai, relaksācijai vai kā viena no procedūrām figūras korekcijas programmās.

Klasiskā masāža (60 min.)

Klasiskā masāža ir atveseļojoša un relaksējoša procedūra, kas ir dažādu slimību profilaktisks līdzeklis. Tā sniedz iespēju atbrīvoties no noguruma, palīdz atjaunot cilvēka darbaspējas un dāvā labsajūtu. Klasiskā masāža vienlaikus sniedz gan ārstējošu, gan relaksējošu efektu. Masāžas laikā muskuļu audos tiek piegādāts skābeklis, kas sniedz Tavam ķermenim enerģiju, kas savukārt nodrošina visa organisma darbaspēju paaugstināšanos. Pateicoties masāžai, var ne tikai uzlabot ādas stāvokli, organisma asinsriti un vielmaiņu, bet arī paaugstināt visa ķermeņa imūnsistēmu un aizsargspējas. Savukārt, pateicoties relaksējošajam efektam, masāža palīdz ķermenim atbrīvoties no stresa, sasprindzinājuma, atjauno koncentrēšanās spējas un uzlabo Tavu garastāvokli.

Reflektorā pēdu masāža (40 min.)

Procedūras laikā speciālists veic pēdu masāžu, pastiprināti stimulējot noteiktus pēdās esošos reflektoros punktus, kas ir saistīti ar pārējā, ķermeņa daļām un orgāniem. Šī masāža pozitīvi ietekmē visa ķermeņa darbību, uzlabo vielmaiņu, asinsriti un iekšējo orgānu darbību, ļaujot pilnībā relaksēties.
 • Rada dziļu atslābuma sajūtu,
 • kliedē spriedzi un saspringumu,
 • stimulē organismu un pašārstēšanos,
 • uzlabo asinsriti,
 • normalizē asinsspiedienu,
 • uzlabo miega dziļumu un novērš miega traucējumus,
 • attīra ķermeni un kaitīgām vielām un indēm,
 • uzlabo ādas tonusu un stāvokli,
 • novērš gremošanas traucējumus,
 • palēnina un padziļina elpošanu,
 • atjauno emocionālo līdzsvaru u.t.t.

Limfodrenāžas un anticelulīta masāža (90 min.)

Ar anticelulīta masāžas palīdzību tiek veikta iedarbība uz problemātiskām zonām izmantojot ekoloģiskas eļļas ar aromatizētājiem vai ekoloģisku bišu medu. Ir pierādīts, ka veicot masāžu profilaktiskiem mērķiem, mēs novēršam ne tikai celulīta attīstību, bet arī normalizējam vielmaiņu organismā.
Kāju un gūžu masāža ļauj veikt īpaši efektīvu iedarbību uz problemātiskajām ķermeņa vietām, nostiprināt gūžas formas, padarīt tās estētiski pievilcīgas, stipras un tvirtas.
Masāža stimulē “jaunības olbaltumvielu” attīstību — elastāns un halogēns uzlabo asins cirkulāciju un nodrošina ar dabisku limfodrenāžu. Bez tam, anticelulīta masāža padara ķermeņa muskulatūru elastīgāku, liekot tam izskatīties skaistam un jaunam. Masāža spēj izvadīt no organisma kaitīgās vielas — toksīnus, kas paātrina ķermeņa priekšlaicīgu novecošanu.

Muguras masāža (30 min.)

Masāžas laikā izmanto glāstīšanas, berzēšanas, mīcīšanas un vibrācijas paņēmienus. Muguras masāža līdzsvaro nervu sistēmu, nostiprina muskuļu korseti, pastiprina asinsriti, labvēlīgi iedarbojas uz mugurkaula locītavu un saišu sistēmu. Muguras masāža kalpo kā līdzeklis mugurkaula veselības uzturēšanai.

Le Studio skaistumkopšanas salons